فروشگاه آنلاین

با توجه به احداث مجتمع های تولیدی صادراتی مرزی کاسپین و سیاست گذاری صورت گرفته در خصوص جذب مشتریان و مراجعه کنندگان به این مجتمع ها، با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین متمرکز که تمامی خدمات و کالاهای ارائه شده در مجتمع های تولیدی و صادراتی مرزی، و همچنین سایر محصولات تولیدی داخلی را تحت پوشش خود قرار دهد، به متقاضیان و مشتریان داخلی و حتی خارجی این امکان داده خواهد شد که با صرف وقت و هزینه بسیار ناچیز اقدام به جستجو، مقایسه و انتخاب کالای مورد نظر خود نموده و نسبت به موجود بودن کالای مد نظر خود، سفارش گذاری جهت تحویل حضوری و یا ارسال به آدرس اقدام نمایند.

مزیت های رقابتی فروشگاه آنلاین کاسپین به شرح ذیل میباشد:

1- با تمهیدات اتخاذ شده امکان فروش اعتباری کالاهای این فروشگاه به مشتریان فراهم بوده و مزیت رقابتی دیگری نسبت به بازار دبی برای خریداران منطقه ای ایجاد می نماید.

2- از دیگر مزیت های رقابتی منحصر بفرد این فروشگاه برای مشتریان داخلی اعطای اعتبار خرید کالاهای فروشگاه بدون نیاز به اعتبار و یا پشتوانه بانکی میباشد. از این طریق، انواع کالای سبد خانوار ایرانی و تجهیزات و لوازم خانگی به صورت اقساط میان مدت در اختیار آنها قرار گرفته و بدین ترتیب بار بزرگی از دوش دولت و سیستم بانکی کشور جهت اعطای تسهیلات معیشتی مردم برداشته میشود.

3- امکان خرید با کارت های اعتباری ارزی یوز کارت (مسترکارت) از فروشگاههای آزاد و مجتمع های مرزی برای مسافرین خارج از کشور، حجاج و زائرین عتبات عالیات و استفاده از معافیت های گمرکی ویژه برای واجدین شرایط بر اساس ضوابط موجود.

4- امکان تحویل کالا توسط پیک های ویژه فروشگاه در اسرع وقت و اقصی نقاط کشور.


کالاهای اساسی

زعفران

پسته

لوازم خانگی، لوستر و لوازم روشنایی

خودرو

فروشگاه آنلاین


 

کامنت‌ها بسته هستند.